servis bazar půjčovna

Rohožka Bikers Welcome

Rohožka pro motorkáře Bikers Welcome od Louis je vyrobená z kokosového vlákna, což zajistí velmi dlouhou životnost rohožky včetně probarveného obrázku.

Více informací

10000854

Louis

279 Kč

ks

 • 14 dní na vrácení zboží
 • doprava zpět k nám zdarma
 • vyzkoušejte a rozhodněte se
 • ověřeno zákazníky
 • doprava nad 3000 Kč zdarma
 • Twisto - zboží ihned, platím za 14 dní
 • Přidat do seznamu přání

  Rohožka pro motorkáře Bikers Welcome od Louis přede dveře pro motorkáře „aby každý poznal s kým má tu čest“. Rohožka se od ostatních dost odlišuje a to zejména tím, že je z kokosového vlákna! Použité kokosové vlákno z kterého je rohožka vyrobena zajišťuje dlouholetou výdrž, kde se Vám rohožka neošoupe, neodře a obrázek zůstane stále stejně+ kvalitní. Rohožka Bikers Welcome od Louis se tak stane dlouholetým podpisem před Vašimi dveřmi.


  Je tu skutečná alternativa pro motorkáře.
  Materiál: 100% kokosové vlákna
  Rozměry: 60 x 40 cm

  Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

  Napsat recenzi

  Rohožka Bikers Welcome

  Rohožka Bikers Welcome

  Rohožka pro motorkáře Bikers Welcome od Louis je vyrobená z kokosového vlákna, což zajistí velmi dlouhou životnost rohožky včetně probarveného obrázku.

  Napsat recenzi

  velikostni tabulka

  Velikosti přileb LS2

  Velikost helmyObvod hlavy
  XXS51 - 52 cm
  XS53 - 54 cm
  S55 - 56 cm
  M57 - 58 cm
  L59 - 60 cm
  XL61 - 62 cm
  XXL63 - 64 cm

  Dětské a juniorské helmy

  S48 cm
  M50 cm
  L52 cm
  XL54 cm
  Velikosti přileb/helem na motorku

  V případě, že nebudete spokojeni se zaslaným zbožím z Vaší objednávky (např. nebude se Vám líbit, nebude sedět velikost nebo nebude pasovat na Váš motocykl), můžete nám ho bezplatně zaslat zpět prostřednictvím přiloženého štítku Českou poštou. Bezplatné vrácení je nabízenou pouze v rámci ČR. Zároveň si můžete objednat jiné zboží ve stejné nebo větší hodnotě, popřípadě nárokovat vrácení peněz převodem na Váš bankovní účet.

  Objednané zboží, které si osobně vyzvednete v naší prodejně, si můžete při vyzvednutí rovnou prohlédnout, vyzkoušet a hned se rozhodnout, zda si ho koupíte (platba je možná hotově nebo platební kartou). Pokud zjistíte, že Vám objednané zboží nevyhovuje a rozhodnete se, že ho nechcete, nezaplatíte nic a zboží zůstane v naší prodejně.

  Zde najdete plné znění obchodních podmínek a reklamačních podmínek.

  Podobné produkty