servis bazar půjčovna

Sada na opravu pneumatik Slime

Sada na opravu pneumatik Slime od Louis se hodí do každé dílny i na cesty. Sada je lehce skladná díky přiloženému pouzdru o rozměru 14 x 15 x 4 cm.

Více informací

10032588

Slime

590 Kč

ks

 • 14 dní na vrácení zboží
 • doprava zpět k nám zdarma
 • vyzkoušejte a rozhodněte se
 • ověřeno zákazníky
 • doprava nad 3000 Kč zdarma
 • Twisto - zboží ihned, platím za 14 dní
 • Přidat do seznamu přání

  Obsahuje vše co potřebujete k opravě pneumatik, takže na delších cestách již nemusíte mít obavu kvůli náhlým defektům na silnicích. 

  Návod k použití

  Sada pomůcek k opravám pneumatik, obručí, plášťů

  Oprava pláště

  1. Určete poškozené místo, popřípadě odstraňte předmět, který škodu způsobil (hřebík, sklo, apod.). Škodu je možno opravit , jen když nemá průměr vetší než 4,5 mm.
  2. výstružník zavrtat do místa poškození. Sledovat průběh poškození, nevyvrtat žádný nový otvor. Výstružník několikrát vytočit ven a zatočit dovnitř, nakonec vysouváním a vytahováním připravit k nasazení opravného proužku. Vytáhnout a vyčistit výstružník.
  3. opravnou pásku vtlačit až do poloviny špičatého cpátka.
  4. Vtlačit dostatečné množství „pryžového roztoku“ do defektu a používaný opravný pásek také dostatečně smočit.
  5. opravný pásek vtlačit dostatečně do poškození cpátkem, že budou vyčnívat konce jen cca 1,5cm dlouhé. Nato cpátko pomalu vytahovat.
  6. zbytek odříznout nožem, který je součástí této dodávky. Vypustit a s nafukováním cca 15min. počkat.
  Napumpování z CO2 – patrony
  1. Našroubovat ohebný adaptér na ventilek
  2. Patronu našroubovat na adaptér. Až bude citelný lehký tlak z druhé strany (protitlak), plnou silou patronu našroubovat až na doraz závitu. Plomba je tak proražena a kysličník uhličitý proudí do pláště, stáhnout patrunu a ventilek přidržet prstem zavřený a nasadit popřípadě další patronu. Když je patrona nasazena, uvolnit ventilek a nechat proudit další plyn. Použít 2-3 patrony dle velikosti pneumatiky.
  3. Když je poslední patrona vypuštěna dovnitř, rychlými pohyby adaptér od ventilku odšroubovat, aby uniklo co nejméně kysličníku. Teprve potom stáhnout patronu z adaptéru.
  velikostni tabulka

  Velikosti přileb LS2

  Velikost helmyObvod hlavy
  XXS51 - 52 cm
  XS53 - 54 cm
  S55 - 56 cm
  M57 - 58 cm
  L59 - 60 cm
  XL61 - 62 cm
  XXL63 - 64 cm

  Dětské a juniorské helmy

  S48 cm
  M50 cm
  L52 cm
  XL54 cm
  Velikosti přileb/helem na motorku

  V případě, že nebudete spokojeni se zaslaným zbožím z Vaší objednávky (např. nebude se Vám líbit, nebude sedět velikost nebo nebude pasovat na Váš motocykl), můžete nám ho bezplatně zaslat zpět prostřednictvím přiloženého štítku Českou poštou. Bezplatné vrácení je nabízenou pouze v rámci ČR. Zároveň si můžete objednat jiné zboží ve stejné nebo větší hodnotě, popřípadě nárokovat vrácení peněz převodem na Váš bankovní účet.

  Objednané zboží, které si osobně vyzvednete v naší prodejně, si můžete při vyzvednutí rovnou prohlédnout, vyzkoušet a hned se rozhodnout, zda si ho koupíte (platba je možná hotově nebo platební kartou). Pokud zjistíte, že Vám objednané zboží nevyhovuje a rozhodnete se, že ho nechcete, nezaplatíte nic a zboží zůstane v naší prodejně.

  Zde najdete plné znění obchodních podmínek a reklamačních podmínek.

  Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

  Napsat recenzi

  Sada na opravu pneumatik Slime

  Sada na opravu pneumatik Slime

  Sada na opravu pneumatik Slime od Louis se hodí do každé dílny i na cesty. Sada je lehce skladná díky přiloženému pouzdru o rozměru 14 x 15 x 4 cm.

  Napsat recenzi

  Podobné produkty