servis bazar půjčovna

Linhai Electric UTV LH50DU, white

Holomgace Euro 4. Se svojí novinkou vstupuje Linhai, koncern známý svojí spoluprací se značkou Yamaha, do rychle se rozvíjejícího světa elektrických vozidel, vstříc nulovým emisím a bezhlučnému provozu. A i jako plně elektrické UTV má Linhai co nabídnout.

Více informací

LH50DU-WH

Linhai

209 990 Kč

ks

 • 14 dní na vrácení zboží
 • doprava zpět k nám zdarma
 • vyzkoušejte a rozhodněte se
 • ověřeno zákazníky
 • doprava nad 3000 Kč zdarma
 • Twisto - zboží ihned, platím za 14 dní
 • Přidat do seznamu přání

  U nás hotovost nepotřebujete, nakupujte na splátky!
  Možnosti použití elektrického UTV E-5S vyplývají z výhod jeho elektrického pohonu. Výčet možností pak může zahrnovat například údržbu golfových hřišť nebo městské zeleně, čistý provoz bez emisí umožňuje tomuto Linhai bez omezení sloužit v továrních halách, průmyslových areálech, výrobních závodech, velkoskladech a dalších uzavřených prostorách, tichý provoz se uplatní ve stájích, zemědělských podnicích, v zoologických a botanických zahradách, dlouhý dojezd umožňuje tiché výjezdy za zvěří nebo za lovem.

  Silnou stránkou elektrického UTV od Linhai jsou jeho baterie. E-5S používá výhradně bezúdržbové trakční baterie Varta Professional Deep Cycle AGM, baterie s vysokou rezervou energie, dlouhou výdrží a dobrou cyklickou odolností. Ale hlavně jsou tyhle baterie tzv. trakční, což znamená, že mají speciální konstrukci, díky které jim na rozdíl od běžných autobaterií nevadí opakované dlouhodobé hluboké vybíjení. Proto jsou trakční baterie jako dělané pro práci s častými rozjezdy a zastávkami, které jsou pro každodenní provoz UTV typické.

  Výhodou elektrického motoru je schopnost dodávat výkon a krouťák už od „nuly“. Spalovací motor potřebuje k dosažení plného výkonu vysoké otáčky, kvůli čemuž mimo jiné potřebuje spojku s převodovkou, ale elektromotor má výkon i točivý moment k dispozici prakticky už od nulových otáček. Navíc zpátečka je elektronická, čímž se ušetřilo pár kilo. Elektromotory pracují s vyšší účinností než spalovací motor, elektrická UTV mají také výrazně nižší provozní náklady a v mrazech se nemusíte bát, že nenastartujete. Linhai E-5S Electric je schopný pracovat ve dvou provozních režimech. Režim POWER je určen pro velké náklady a maximální zatížení až do 350 kg, režim ECONOMY je optimalizovaný na dlouhou výdrž a dojezd.

  Podvozkově je Linhai E-5S Electric klasicky řešené UTV s pohonem 2x4, s nezávisle zavěšenými koly (vpředu McPherson, vzadu dvojitá ramena IRS) a nastavitelnou tuhostí podvozku, kotoučové hydraulické brzdy jsou na všech čtyřech kolech. Ocelová korba se sklápí za pomoci plynových vzpěr a je variabilní – po sundání bočnic a zadního čela se z korby stane praktický plaťák.

  Sériová výbava zahrnuje všechno potřebné: litá hliníková kola, plastovou střechu, plné přední plexisklo, ocelový přední nárazník, nízká otevírací boční dvířka, hlavové opěrky a tažné zařízení.

  Technické specifikace

  Pohon
  Holomgace Euro 4.
  Typ: třífázový indukční elektrický motor s měděnými rotory
  Napětí: 60V
  Výkon: 5 kW
  Akumulátory: 5x bezúdržbová baterie Varta Professional Deep Cycle AGM 12V/150Ah
  Dojezd a čas dobíjení
  Dojezd: režim ECONOMY: 90 km *
  Dojezd: režim POWER: 85 km *
  Doba nabíjení: 8-9 hodin
  * Údaje o dojezdu jsou založeny na jízdě průměrnou rychlostí 30 km/h bez nákladu.
  Hnací systém
  Pohon: 2x4 / zadní
  Rychlosti: 1x dopředná, neutrál, elektronická zpátečka / 2 jízdní režimy - POWER a ECONOMY
  Koncový převod: kardanovým hřídelem

  Podvozek
  Zavěšení přední: nezávislé, McPherson
  Zavěšení zadní: nezávislé, dvojitá A-ramena IRS
  Pérování přední: hydraulické kapalinové tlumiče, pružiny s nastavitelným předpětím
  Pérování zadní: hydraulické kapalinové tlumiče, pružiny s nastavitelným předpětím
  Brzdy: 4x hydraulická kotoučová
  Pneumatiky přední: AT25 x 8 - 12
  Pneumatiky zadní: AT25 x 10 - 12

  Rozměry a hmotnosti
  Celková délka: 2733 mm
  Celková šířka: 1460 mm
  Celková výška: 1890 mm
  Výška sedadel: 850 mm
  Světlá výška (min.): 170 mm
  Rozvor: 1805 mm
  Rozměr korby: 1100x930x235 mm
  Hmotnost bez náplní: 530 kg
  Celková užitečná nosnost: 350 kg
  Použití čtyřkolkyObce, Údržba
  velikostni tabulka

  Velikosti přileb LS2

  Velikost helmyObvod hlavy
  XXS51 - 52 cm
  XS53 - 54 cm
  S55 - 56 cm
  M57 - 58 cm
  L59 - 60 cm
  XL61 - 62 cm
  XXL63 - 64 cm

  Dětské a juniorské helmy

  S48 cm
  M50 cm
  L52 cm
  XL54 cm
  Velikosti přileb/helem na motorku

  V případě, že nebudete spokojeni se zaslaným zbožím z Vaší objednávky (např. nebude se Vám líbit, nebude sedět velikost nebo nebude pasovat na Váš motocykl), můžete nám ho bezplatně zaslat zpět prostřednictvím přiloženého štítku Českou poštou. Bezplatné vrácení je nabízenou pouze v rámci ČR. Zároveň si můžete objednat jiné zboží ve stejné nebo větší hodnotě, popřípadě nárokovat vrácení peněz převodem na Váš bankovní účet.

  Objednané zboží, které si osobně vyzvednete v naší prodejně, si můžete při vyzvednutí rovnou prohlédnout, vyzkoušet a hned se rozhodnout, zda si ho koupíte (platba je možná hotově nebo platební kartou). Pokud zjistíte, že Vám objednané zboží nevyhovuje a rozhodnete se, že ho nechcete, nezaplatíte nic a zboží zůstane v naší prodejně.

  Zde najdete plné znění obchodních podmínek a reklamačních podmínek.

  Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

  Napsat recenzi

  Linhai Electric UTV LH50DU, white

  Linhai Electric UTV LH50DU, white

  Holomgace Euro 4. Se svojí novinkou vstupuje Linhai, koncern známý svojí spoluprací se značkou Yamaha, do rychle se rozvíjejícího světa elektrických vozidel, vstříc nulovým emisím a bezhlučnému provozu. A i jako plně elektrické UTV má Linhai co nabídnout.

  Napsat recenzi

  Podobné produkty