servis bazar půjčovna

TGB Blade 600 LT-EFI 4x4, T3b, černá

Užitková / pracovně-rekreační čtyřkolka,T3b, prodloužený podvozek, kapalinou chlazený jednoválec 561 cm3 EFI, automatická převodovka L/H/N/R/P, brzdění motorem

Více informací

TGB Motor

192 990 Kč

ks

 • 14 dní na vrácení zboží
 • doprava zpět k nám zdarma
 • vyzkoušejte a rozhodněte se
 • ověřeno zákazníky
 • doprava nad 3000 Kč zdarma
 • Twisto - zboží ihned, platím za 14 dní
 • Přidat do seznamu přání

  U nás hotovost nepotřebujete, nakupujte na splátky!
  Užitková / pracovně-rekreační čtyřkolka,T3b, prodloužený podvozek, kapalinou chlazený jednoválec 561 cm3 EFI, automatická převodovka L/H/N/R/P, brzdění motorem, pohon 2x4 / 4x4 s předním uzamykatelným diferenciálem, 3x hydraulická kotoučová brzda, pancéřované brzdové hadičky, nezávislá dvojitá A-ramena vpředu i vzadu, přední ochranný rám, tažné zařízení, el. naviják 3000 lbs s dálkovým ovládáním, kompozitní nosiče zavazadel vpředu a vzadu, projektorové světlomety, LED světla pro denní svícení, LED zadní osvětlení, chrániče páček, samostatné sedadlo spolujezdce s opěrkou zad a madly, 12V zásuvka, 12" ALU disky, značkové pneumatiky Maxxis Bighorn

  Silný motor 600 ccm

  Silný motor 600 ccm

  Moderní čtyřventilový motor 600 ccm je vybaven kombinovaným kapalinovým a olejovým chlazením se dvěma samostatnými chladiči. Elektronické vstřikování paliva Siemens zaručuje vysoký výkon, velkou tažnou sílu, spolehlivé startování v létě i v zimě, snížené emise a nízkou spotřebu.

  Robustní prodloužený podvozek

  Robustní prodloužený podvozek

  Optimalizovaná geometrie podvozku, široký rozchod a příjemně nastavené odpružení dávají čtyřkolce přesné řízení, snadnou ovladatelnost a vysokou míru stability. Vynikající prostupnost terénem zajišťuje moderní nezávislé zavěšení všech kol IRS s vysokou světlou výškou, v těžkém terénu navíc oceníte elektricky připojitelný pohon 2x4/4x4 a rychle pracující elektrickou uzávěrku diferenciálu.

  Pohon 4x4 se dvěma diferenciály

  Pohon 4x4 se dvěma diferenciály

  TGB BLADE 600i LT je ve verzi E4 (L7e) vybaven propracovaným elektricky připojitelným pohonem 2x4/4x4 se dvěma diferenciály. V těžkém terénu oceníte možnost rychle uzamknout samostatně přední, nebo oba diferenciály najednou. Díky tomu je Blade 600i LT velmi snadno ovladatelný, s možností zvolit pohon ideálně pro každý terén a každou situaci: na jednu stranu poskytuje vynikající průchodnost těžkým terénem, na druhou stranu zajišťuje klidnou jízdu v zatáčce a úžasně příjemné řízení.

  Výkonné kotoučové brzdy

  Výkonné kotoučové brzdy

  Účinný hydraulický brzdový systém s třemi (T3b) nebo čtyřmi (L7e) kotouči vám dá jistotu při těžké práci, když vezete těžký přívěs nebo při posouvání vašich jezdeckých limitů. Díky pancéřovaným hadičkám brzdy umožňují citlivé dávkování a dokonalou kontrolu brzdného účinku.

  Kompozitní nosiče zavazadel

  Kompozitní nosiče zavazadel

  Moderní velkoplošné nosiče z vysoce kvalitního, ocelí vyztuženého plastu mají velkou nosnost, skvěle odolávají poškrábání a na rozdíl od ocelových nosičů nerezavějí, a i po létech těžkého provozu vypadají stále dobře.

  Moderní LED osvětlení

  Moderní LED osvětlení

  Atraktivní LED světla pro denní svícení zaujmou na první pohled. Společně s dvojitými zadními LED světly a LED blikači je TGB Blade 600 nyní ještě dospělejší a ještě přitažlivější. A když zapadne slunce, výkonné dvojité projektorové světlomety vám vždy spolehlivě pomohou najít cestu domů.

  Multifunkční LCD displej

  Multifunkční LCD displej

  Přesné informace kdykoli potřebujete. Moderní multifunkční LCD displej je nejen dobře čitelný, ale i krásný, a nabízí spoustu funkcí jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny a všechny potřebné kontrolky.

  Bohatá výbava

  Bohatá výbava

  Na trhu není mnoho čtyřkolek, které by v již tak atraktivní základní ceně ještě nabízely tak bohatou standardní výbavu jako TGB Blade 600i LT: elektrická uzávěrka předního diferenciálu, elektrické přepínání pohonu 2x4 / 4x4, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rukou a páček, masivní přední nárazník, přední i zadní nosič zavazadel, samostatné sedadlo spolujezdce s madly a opěrkou zad, homologované tažné zařízení a spolehlivý naviják s tažnou silou 3000lbs.

  Motor

  Typ:čtyřtaktní jednoválec SOHC, EFI
  Objem:561 cm3
  Vrtání x zdvih:Ø 95 x 79,2 mm
  Kompresní poměr:10.2 : 1
  Výkon:38,5 k (28,3 kW) / 6500 (off-road)
  Max. točivý moment:53,6 Nm / 5500 (off-road)
  Chlazení:kapalinou + olejem + elektrický ventilátor

  Hnací systém

  Pohon:2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
  Převodovka:automatická - CVT variátor se zpátečkou, L/H/N/R/P + brzdění motorem
  Uzávěrka diferenciálu:vpředu, elektricky ovládaná (T3b)
   vpředu i vzadu, elektricky ovládaná (L7e - Euro4)
  Koncový převod:kardanem

  Podvozek

  Zavěšení přední:nezávislá dvojitá A-ramena
  Zavěšení zadní:nezávislá dvojitá A-ramena
  Pérování přední:hydraulické tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
  Pérování zadní:hydraulické tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
  Brzdy přední:2x hydraulická kotoučová
  Brzdy zadní:1x hydraulická kotoučová (T3b)
   2x hydraulická kotoučová (L7e)
  Pneumatiky přední:AT25 x 8 - 12
  Pneumatiky zadní:AT25 x 10 - 12

  Rozměry a hmotnosti

  Celková délka:2280 mm
  Celková šířka:1250 mm
  Celková výška:1420 mm
  Světlá výška:320 mm
  Výška sedla:940 mm
  Rozvor:1450 mm
  Provozní hmotnost:438 kg
  Palivová nádrž:18 l

  Přístroje a osvětlení

  Displej:                    

  Digitální multifunkční displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny

  Kontrolky:Pohon 4x4, zařazený převod, přehřátí motoru, motorový olej, ukazatele směru, osvětlení
  Osvětlení:Projektorové přední světlomety, LED světla pro denní svícení, LED blikače, koncová a brzdová světla

  Výbava

  Homologované tažné zařízení, elektrická uzávěrka předního diferenciálu, elektrické přepínání pohonu 2x4/4x4, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rukou na řídítkách, robustní přední nárazník, přední i zadní nosič zavazadel, samostatné sedadlo spolujezdce s madly a opěrkou zad, kvalitní naviják 3000 lbs, 12V palubní zásuvka 10A 120W, LED světla pro denní svícení.

  Legislativa a schválení

  Homologace pro silniční provoz:ano, T3b / L7e
  Registrační značka (SPZ):v ceně (spolu se čtyřkolkou získáte čistopis Technického průkazu)

  Poznámka

  Fotografie a vyobrazení stroje nemusí přesně odpovídat provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu cen a specifikací bez předchozího upozornění.

  velikostni tabulka

  Velikosti přileb LS2

  Velikost helmyObvod hlavy
  XXS51 - 52 cm
  XS53 - 54 cm
  S55 - 56 cm
  M57 - 58 cm
  L59 - 60 cm
  XL61 - 62 cm
  XXL63 - 64 cm

  Dětské a juniorské helmy

  S48 cm
  M50 cm
  L52 cm
  XL54 cm
  Velikosti přileb/helem na motorku

  V případě, že nebudete spokojeni se zaslaným zbožím z Vaší objednávky (např. nebude se Vám líbit, nebude sedět velikost nebo nebude pasovat na Váš motocykl), můžete nám ho bezplatně zaslat zpět prostřednictvím přiloženého štítku Českou poštou. Bezplatné vrácení je nabízenou pouze v rámci ČR. Zároveň si můžete objednat jiné zboží ve stejné nebo větší hodnotě, popřípadě nárokovat vrácení peněz převodem na Váš bankovní účet.

  Objednané zboží, které si osobně vyzvednete v naší prodejně, si můžete při vyzvednutí rovnou prohlédnout, vyzkoušet a hned se rozhodnout, zda si ho koupíte (platba je možná hotově nebo platební kartou). Pokud zjistíte, že Vám objednané zboží nevyhovuje a rozhodnete se, že ho nechcete, nezaplatíte nic a zboží zůstane v naší prodejně.

  Zde najdete plné znění obchodních podmínek a reklamačních podmínek.

  Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

  Napsat recenzi

  TGB Blade 600 LT-EFI 4x4, T3b, černá

  TGB Blade 600 LT-EFI 4x4, T3b, černá

  Užitková / pracovně-rekreační čtyřkolka,T3b, prodloužený podvozek, kapalinou chlazený jednoválec 561 cm3 EFI, automatická převodovka L/H/N/R/P, brzdění motorem

  Napsat recenzi

  Podobné produkty