servis bazar půjčovna

Aditiva do benzínu Je zde 1 produkt.

Aditiva do benzínu pro čtyřkolky jsou samozřejmě úplně stejná jako ty pro motorky. Účel proč máme používat aditiva do benzínu je ochrana našeho motoru. Aditivum nám přinese i více než ochranu motoru. Aditivum přidané do nádrže se stará o snížení spotřeby paliva u čtyřkolky a to o 5 až 7 %. Udržuje motor a palivovou cestu v čistotě bez karbonovýc...

Aditiva do benzínu pro čtyřkolky jsou samozřejmě úplně stejná jako ty pro motorky. Účel proč máme používat aditiva do benzínu je ochrana našeho motoru. Aditivum nám přinese i více než ochranu motoru. Aditivum přidané do nádrže se stará o snížení spotřeby paliva u čtyřkolky a to o 5 až 7 %. Udržuje motor a palivovou cestu v čistotě bez karbonových usazenin. Aditivum při použití do benzínu u čtyřkolky dokáže snížit tření motoru a tím Vám zvedne výkon. Dokáže na opravdu dlouhou dobu udržet chod motoru při optimálních volnoběžných otáčkách, kde nám otáčky nekolísají.

V České republice se dají koupit i prémiová paliva, která mají aditivum už v sobě. Například to je Shell V-power, ale doopravdy nikdo neví kolik tam těch aditiv je. Další věc je, že cena takového prémiového paliva je o několik korun na jednom litru vyšší než u klasického bez aditiv. A tady se nám použití aditiv vyplatí.

Zobrazit
Aditivum do benzínu pro vyčištění palivové cesty, karburátorů, vstřikovačů a čerpadel. Aditivum...
119 Kč
externí sklad, dostupnost do 2 dnů
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky