servis bazar půjčovna

Brzdová kapalina DOT 5.1 brake fluid Motul

Plně syntetická brzdová kapalina DOT 5.1 s maximálním bodem varu do 272 °C, určená pro dlouhodobé použití v hydraulických brzdových a spojkových systémech.

Více informací

100950

Motul

259 Kč

ks

 • 14 dní na vrácení zboží
 • doprava zpět k nám zdarma
 • vyzkoušejte a rozhodněte se
 • ověřeno zákazníky
 • doprava nad 3000 Kč zdarma
 • Twisto - zboží ihned, platím za 14 dní
 • Přidat do seznamu přání

  Plně syntetická brzdová kapalina, určená pro dlouhodobé použití v hydraulických brzdových a spojkových systémech výkonných aut a motocyklů, pro které je předepsána norma DOT 5.1, lze ovšem použít i pro brzdové systémy, kde je předepsaná kapalina DOT 3&4. Brzdová kapalina je určená pro standartní využití a svými vlastnostmi je srovnatelná s tovární kapalinou. Kapalina je primárně určená na použití v motorkách, čtyřkolkách a jiných podobných strojích, kde jsou tenké brzdové cesty. Kapalina zároveň zvládá dotěsnit různé gumičky a membrány v brzdových pumpách, díky čemu dokáže vytvořit maximální tlak do třmenu při brždění.

  Specifikace:
  SAE J 1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 5,4 & 3

  V balení:
  Jedna láhev s obsahem 500 ml

  Návod k použití:
  Láhev otevřete na vršku červeným víčkem a odstraňte ochrannou voskovou pečeť, která chrání před absorbováním vody do láhve
  Zabraňte styku s očima a nekonzumujte
  Použitou brzdovou kapalinu nevyhazujte do koše, ale ekologicky zlikvidujte

  Jak vyměnit brzdovou kap...
  velikostni tabulka

  Velikosti přileb LS2

  Velikost helmyObvod hlavy
  XXS51 - 52 cm
  XS53 - 54 cm
  S55 - 56 cm
  M57 - 58 cm
  L59 - 60 cm
  XL61 - 62 cm
  XXL63 - 64 cm

  Dětské a juniorské helmy

  S48 cm
  M50 cm
  L52 cm
  XL54 cm
  Velikosti přileb/helem na motorku

  V případě, že nebudete spokojeni se zaslaným zbožím z Vaší objednávky (např. nebude se Vám líbit, nebude sedět velikost nebo nebude pasovat na Váš motocykl), můžete nám ho bezplatně zaslat zpět prostřednictvím přiloženého štítku Českou poštou. Bezplatné vrácení je nabízenou pouze v rámci ČR. Zároveň si můžete objednat jiné zboží ve stejné nebo větší hodnotě, popřípadě nárokovat vrácení peněz převodem na Váš bankovní účet.

  Objednané zboží, které si osobně vyzvednete v naší prodejně, si můžete při vyzvednutí rovnou prohlédnout, vyzkoušet a hned se rozhodnout, zda si ho koupíte (platba je možná hotově nebo platební kartou). Pokud zjistíte, že Vám objednané zboží nevyhovuje a rozhodnete se, že ho nechcete, nezaplatíte nic a zboží zůstane v naší prodejně.

  Zde najdete plné znění obchodních podmínek a reklamačních podmínek.

  Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

  Napsat recenzi

  Brzdová kapalina DOT 5.1 brake fluid Motul

  Brzdová kapalina DOT 5.1 brake fluid Motul

  Plně syntetická brzdová kapalina DOT 5.1 s maximálním bodem varu do 272 °C, určená pro dlouhodobé použití v hydraulických brzdových a spojkových systémech.

  Napsat recenzi

  Podobné produkty