Detailní popis produktu
Samostatné hliníkové kryty předních ramen RIVAL pro CFMOTO GLADIATOR UTV625 / U6 EV
Precizně zkonstruované hliníkové kryty předních ramen od značky RIVAL poskytují účinnou ochranu předních částí podvozku proti nárazům, kamenům, větvím a dalším mechanickým vlivům v terénu. Navrženy pro přesné uchycení na originální montážní body Gladiator UTV625 a kompatibilní také s elektrickým modelem U6 EV (u EV modelu může být potřeba drobná úprava montážních otvorů).
Klíčové vlastnosti:
- Materiál: pevný, zároveň lehký hliník pro optimální poměr ochrany a hmotnosti
- Přesné fitování: tvarované pro bezproblémovou montáž na originální body, minimální zásahy do rámu
- Odolnost: vysoká odolnost proti deformacím a korozi, dlouhá životnost i při intenzivním terénním nasazení
- Funkčnost: kryty pohlcují nárazy a chrání přední ramena a spodní části řízení před poškozením
- Úprava pro EV: kompatibilita s U6 EV; u některých kusů může být třeba upravit/vyříznout přídavné otvory pro vedení nebo vypouštění
Obsah balení:
- 2× hliníkové kryty předních ramen
- Kompletní instalační materiál a montážní šablona (pokyny pro instalaci)
Výhody pro uživatele:
- Zvýšená ochrana významně snižuje riziko poškození při náročné jízdě
- Nízká hmotnost neovlivňuje jízdní vlastnosti výrazně
- Snadná a rychlá instalace — ideální doplněk pro pracovní i rekreační nasazení
Doporučení: Pro komplexní ochranu podvozku kombinujte s kryty střední části a zadních ramen (prodávají se samostatně). Při instalaci na U6 EV zkontrolujte průchody a dodržte případné úpravy podle montážního návodu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.