servis bazar půjčovna

Převodový olej Motul Gear 300 75W-90 - 1 L

100% syntetický Převodový olej Motul Gear 300 75W-90 - 1 L pro mechanický přenos vysokých výkonů určený zvláště pro čtyřkolky a motorky.

Více informací

100093

Motul

679 Kč

ks

 • 14 dní na vrácení zboží
 • doprava zpět k nám zdarma
 • vyzkoušejte a rozhodněte se
 • ověřeno zákazníky
 • doprava nad 3000 Kč zdarma
 • Twisto - zboží ihned, platím za 14 dní
 • Přidat do seznamu přání

  100% syntetický olej pro převodovky čtyřkolek a motocyklů s vysokým výkonem. Pro synchronizované nebo nesynchronizované převodovky, převodovky / diferenciály, redukční převodovky a hypoidní diferenciály bez omezené svornosti pracující v náročných podmínkách, při vysoké zátěži při nízkých otáčkách nebo mírné zátěži při vysokých otáčkách. 0% střihová ztráta. Velmi vysoký mazací výkon, který snižuje tření a opotřebení. Třída SAE 90 vytváří při vysoké teplotě kvalitní mazací film, který je odolný i při velmi vysoké teplotě a/nebo snižuje hluk převodového systému. Kapalina umožňuje pohodlné řazení i při nízkých teplotách. Převodový olej Motul Gear 300 75W-90 se hodí pro většinu přední a zadních diferenciálu čtyřkolek, pro rozvodovky čtyřkolek a pro samotné hlavní převodovky čtyřkolek. Běžné množství oleje v diferenciálu nebo rozvodovce je 2,5 dcl. Olej do fiferenciálu nebo rozvodovky plníme vrchním nalívacím šroubem, který je zároveň kontrolní na množství. Jak začne z otvoru vytíkat olej...

  Příslušenství

  Speciální synteticky-založený převodový olej vhodný pro všechna řadící ústrojí, rozvodovky a...
  519 Kč
  skladem
  velikostni tabulka

  Velikosti přileb LS2

  Velikost helmyObvod hlavy
  XXS51 - 52 cm
  XS53 - 54 cm
  S55 - 56 cm
  M57 - 58 cm
  L59 - 60 cm
  XL61 - 62 cm
  XXL63 - 64 cm

  Dětské a juniorské helmy

  S48 cm
  M50 cm
  L52 cm
  XL54 cm
  Velikosti přileb/helem na motorku

  V případě, že nebudete spokojeni se zaslaným zbožím z Vaší objednávky (např. nebude se Vám líbit, nebude sedět velikost nebo nebude pasovat na Váš motocykl), můžete nám ho bezplatně zaslat zpět prostřednictvím přiloženého štítku Českou poštou. Bezplatné vrácení je nabízenou pouze v rámci ČR. Zároveň si můžete objednat jiné zboží ve stejné nebo větší hodnotě, popřípadě nárokovat vrácení peněz převodem na Váš bankovní účet.

  Objednané zboží, které si osobně vyzvednete v naší prodejně, si můžete při vyzvednutí rovnou prohlédnout, vyzkoušet a hned se rozhodnout, zda si ho koupíte (platba je možná hotově nebo platební kartou). Pokud zjistíte, že Vám objednané zboží nevyhovuje a rozhodnete se, že ho nechcete, nezaplatíte nic a zboží zůstane v naší prodejně.

  Zde najdete plné znění obchodních podmínek a reklamačních podmínek.

  Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

  Napsat recenzi

  Převodový olej Motul Gear 300 75W-90 - 1 L

  Převodový olej Motul Gear 300 75W-90 - 1 L

  100% syntetický Převodový olej Motul Gear 300 75W-90 - 1 L pro mechanický přenos vysokých výkonů určený zvláště pro čtyřkolky a motorky.

  Napsat recenzi

  Podobné produkty