servis bazar půjčovna

Lisovačka a nýtovačka řetězu

Lisovačka a nýtovačka řetězu na motorku od Kellermann usnadňuje odstranit Váš starý opotřebovaný řetěz a přesně namontovat nový řetěz (z nýtu spojky), aniž by se museli obtěžovat s odmontováním kyvky kola.

Více informací

10009142

Kellermann

3 490 Kč

ks

 • 14 dní na vrácení zboží
 • doprava zpět k nám zdarma
 • vyzkoušejte a rozhodněte se
 • ověřeno zákazníky
 • doprava nad 3000 Kč zdarma
 • Twisto - zboží ihned, platím za 14 dní
 • Přidat do seznamu přání

  U nás hotovost nepotřebujete, nakupujte na splátky!

  LISOVAČKA A NÝTOVAČKA ŘETĚZU KELLERMANN

  Lisovačka a nýtovačka řetězu Kellermann usnadňuje odstranit Váš starý opotřebovaný řetěz a přesně namontovat nový řetěz (z nýtu spojky), aniž by se museli obtěžovat s odpojením zadního ramena kola.
  Všechny běžně používané značky řetězce lze rozdělit, např. nýtované s dutými nýty (např. DID) pomocí tohoto šikovného nástroje. Nástroj řetěz se skládá z hlavní nástroje pro použití síly a patentovanou polohovací jednotku pro instalaci spojovací článku nýtu. Tento přístroj je vybaven zcela novým, jednoduchým prostředkem pro montáž na spojovací bočnice. Nově vyvinutá magnetická polohovací jednotka usnadňuje zcela přesné osazení boční desky spojovací bočnice. Magnety jsou integrované v obou přítlačných deskách, které umožňuje snadné, přesné a pohodlné zarovnání mezičlánků. To je zásadní pro montáž spojovacího článku bez jakéhokoliv poškození. Navíc mohou být kontrolovány na každém místě přes výřezy v přítlačné desce. Mimo to magnety zajistí pevné sp...
  velikostni tabulka

  Velikosti přileb LS2

  Velikost helmyObvod hlavy
  XXS51 - 52 cm
  XS53 - 54 cm
  S55 - 56 cm
  M57 - 58 cm
  L59 - 60 cm
  XL61 - 62 cm
  XXL63 - 64 cm

  Dětské a juniorské helmy

  S48 cm
  M50 cm
  L52 cm
  XL54 cm
  Velikosti přileb/helem na motorku

  V případě, že nebudete spokojeni se zaslaným zbožím z Vaší objednávky (např. nebude se Vám líbit, nebude sedět velikost nebo nebude pasovat na Váš motocykl), můžete nám ho bezplatně zaslat zpět prostřednictvím přiloženého štítku Českou poštou. Bezplatné vrácení je nabízenou pouze v rámci ČR. Zároveň si můžete objednat jiné zboží ve stejné nebo větší hodnotě, popřípadě nárokovat vrácení peněz převodem na Váš bankovní účet.

  Objednané zboží, které si osobně vyzvednete v naší prodejně, si můžete při vyzvednutí rovnou prohlédnout, vyzkoušet a hned se rozhodnout, zda si ho koupíte (platba je možná hotově nebo platební kartou). Pokud zjistíte, že Vám objednané zboží nevyhovuje a rozhodnete se, že ho nechcete, nezaplatíte nic a zboží zůstane v naší prodejně.

  Zde najdete plné znění obchodních podmínek a reklamačních podmínek.

  Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

  Napsat recenzi

  Lisovačka a nýtovačka řetězu

  Lisovačka a nýtovačka řetězu

  Lisovačka a nýtovačka řetězu na motorku od Kellermann usnadňuje odstranit Váš starý opotřebovaný řetěz a přesně namontovat nový řetěz (z nýtu spojky), aniž by se museli obtěžovat s odmontováním kyvky kola.

  Napsat recenzi

  Podobné produkty