servis bazar půjčovna

Zadní světlo LED Vintage černé lesklé

Zadní světlo na motorku LED Vintage černé lesklé od Louis s integrovaným brzdovým a koncovým světlem s osvětlením a držákem RZ.

Více informací

10034021

Louis

1 599 Kč

ks

 • 14 dní na vrácení zboží
 • doprava zpět k nám zdarma
 • vyzkoušejte a rozhodněte se
 • ověřeno zákazníky
 • doprava nad 3000 Kč zdarma
 • Twisto - zboží ihned, platím za 14 dní
 • Přidat do seznamu přání

  Zadní světlo na motorku LED Vintage od Louis s integrovaným brzdovým a koncovým světlem s osvětlením a držákem RZ. Obal světla je vyrobený z černě lakovaného nebo pochromovaného frézovaného hliníku. Obal světla na motorku je vyroben z frézovaného hliníku. Světlo má evropskou homologaci a není problém s jeho použitím na motorce a případnou kontrolou na stanici technické kontroly. Ve světle je integrované brzdové a koncové světlo včetně osvětlení registrační značky. Ze zadní strany držáku světla a RZ je jeden centimetr silná guma pro pohlcení vibrací Vašeho motocyklu, která se dá snadno odstranit. Samotné světlo drží třemi šrouby k držáku RZ, která drží dvěma šrouby k motorce. Rozteč šroubů na přidělání k motocyklu je 46 mm. Do světla vedou tři dráty (uzemnění, koncové + osvětlení RZ, brzdové světlo). Světlo je homologováno pro provoz v EU.

  Specifikace:
  12 V 2/0.8 W
  Rozměry: průměr světla 65 mm, hloubka světla včetně držáku 51 mm
  Rozteč šroubů držáku je přibližně 85 až 134 mm - nastav...

  velikostni tabulka

  Velikosti přileb LS2

  Velikost helmyObvod hlavy
  XXS51 - 52 cm
  XS53 - 54 cm
  S55 - 56 cm
  M57 - 58 cm
  L59 - 60 cm
  XL61 - 62 cm
  XXL63 - 64 cm

  Dětské a juniorské helmy

  S48 cm
  M50 cm
  L52 cm
  XL54 cm
  Velikosti přileb/helem na motorku

  V případě, že nebudete spokojeni se zaslaným zbožím z Vaší objednávky (např. nebude se Vám líbit, nebude sedět velikost nebo nebude pasovat na Váš motocykl), můžete nám ho bezplatně zaslat zpět prostřednictvím přiloženého štítku Českou poštou. Bezplatné vrácení je nabízenou pouze v rámci ČR. Zároveň si můžete objednat jiné zboží ve stejné nebo větší hodnotě, popřípadě nárokovat vrácení peněz převodem na Váš bankovní účet.

  Objednané zboží, které si osobně vyzvednete v naší prodejně, si můžete při vyzvednutí rovnou prohlédnout, vyzkoušet a hned se rozhodnout, zda si ho koupíte (platba je možná hotově nebo platební kartou). Pokud zjistíte, že Vám objednané zboží nevyhovuje a rozhodnete se, že ho nechcete, nezaplatíte nic a zboží zůstane v naší prodejně.

  Zde najdete plné znění obchodních podmínek a reklamačních podmínek.

  Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

  Napsat recenzi

  Zadní světlo LED Vintage černé lesklé

  Zadní světlo LED Vintage černé lesklé

  Zadní světlo na motorku LED Vintage černé lesklé od Louis s integrovaným brzdovým a koncovým světlem s osvětlením a držákem RZ.

  Napsat recenzi

  Podobné produkty