servis bazar půjčovna

Vyhřívání rukojetí pro Harley Davidson - chrované

Vyhřívání Heat Demon coby špička na trhu pro legendární Harley Davidson. 4 úrovně teploty, snadná instalace. Chromované provedení.

Více informací

HD-CHROME-LEFT

Symtec

4 890 Kč

ks

 • 14 dní na vrácení zboží
 • doprava zpět k nám zdarma
 • vyzkoušejte a rozhodněte se
 • ověřeno zákazníky
 • doprava nad 3000 Kč zdarma
 • Twisto - zboží ihned, platím za 14 dní
 • Přidat do seznamu přání

  U nás hotovost nepotřebujete, nakupujte na splátky!

  Rukojeťová vyhřívání HEAT DEMON od společnosti SYMTEC jsou skutečnými lídry na trhu. Zákazníkům přinášejí především komfort a požitek z jízdy na motocyklu i za chladného počasí. Díky těmto produktům si můžete výrazně prodloužit vaši oblíbenou sezónu. HEAT DEMON nabízí skvělý design, perfektní funkčnost a v neposlední řadě také bezpečnost. Ergonomické ovládání umožňuje změnu teploty za jízdy bez jakéhokoli snížení pozornosti řidiče. Zpracování našich produktů je na profesionální úrovni. Nehrozí jakákoliv ztráta atraktivity vzhledu Vašeho motocyklu, spíše naopak, ovladače HEAT DEMON jsou ART-designovou záležitostí. Řešení vnitřních vyhřívání rukojetí představuje instalaci dovnitř řídítkové tyče. To umožňuje zachování originálních rukojetí a jejich původní tloušťky. Ovládání teploty je řízeno mikroprocesorem, který zabezpečuje přesnou regulaci teploty. Tu je možné nastavovat ve 4 úrovních. Ke snadné orientaci o zvolené úrovni slouží vizualizace LED diodami. Navíc je možné jejich jas u...

  velikostni tabulka

  Velikosti přileb LS2

  Velikost helmyObvod hlavy
  XXS51 - 52 cm
  XS53 - 54 cm
  S55 - 56 cm
  M57 - 58 cm
  L59 - 60 cm
  XL61 - 62 cm
  XXL63 - 64 cm

  Dětské a juniorské helmy

  S48 cm
  M50 cm
  L52 cm
  XL54 cm
  Velikosti přileb/helem na motorku

  V případě, že nebudete spokojeni se zaslaným zbožím z Vaší objednávky (např. nebude se Vám líbit, nebude sedět velikost nebo nebude pasovat na Váš motocykl), můžete nám ho bezplatně zaslat zpět prostřednictvím přiloženého štítku Českou poštou. Bezplatné vrácení je nabízenou pouze v rámci ČR. Zároveň si můžete objednat jiné zboží ve stejné nebo větší hodnotě, popřípadě nárokovat vrácení peněz převodem na Váš bankovní účet.

  Objednané zboží, které si osobně vyzvednete v naší prodejně, si můžete při vyzvednutí rovnou prohlédnout, vyzkoušet a hned se rozhodnout, zda si ho koupíte (platba je možná hotově nebo platební kartou). Pokud zjistíte, že Vám objednané zboží nevyhovuje a rozhodnete se, že ho nechcete, nezaplatíte nic a zboží zůstane v naší prodejně.

  Zde najdete plné znění obchodních podmínek a reklamačních podmínek.

  Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

  Napsat recenzi

  Vyhřívání rukojetí pro Harley Davidson - chrované

  Vyhřívání rukojetí pro Harley Davidson - chrované

  Vyhřívání Heat Demon coby špička na trhu pro legendární Harley Davidson. 4 úrovně teploty, snadná instalace. Chromované provedení.

  Napsat recenzi

  Podobné produkty