servis bazar půjčovna

Seznam produktů výrobce Kayo

Kayo je první čínská společnost, která navrhuje a vyrábí terénní motocykly "pitbiky" a exportuje je na evropský trh od roku 2002. Předseda společnosti KAYO pan Jigang Dai pracoval desel let ve společnosti Honda, kde nabral potřebné zkušenosti a pak založil firmu Kayo. Společnost KAYO spadá pod mateřskou firmu Dai, kde věří v kvalitu a pověst.
KAYO je považována za nejlepší společnost v oboru terénních motocyklů v Číně. V roce 2019 společnost KAYO vyrobila 50 000 pit bike, dirt bike a ATV. KAYO pit bike byl jmenován čínskou vládou jako závodní kolo v národních závodech, a také KAYO Dirt Bike vede orientaci na celém čínském trhu Dirt Bike. Značka KAYO je nejslavnější značka terénních motocyklů v Číně. Závodní tým KAYO je nejslavnějším čínským terénním terénem, ​​shromažďuje a vlastní národní závodní tým s názvem „Team KAYO“, který zahrnuje ženy, dorostence a sportovce a šampiony.

Hodnota KAYO:
Jsme odpovědným výrobcem, který se zaměřuje na vysoce kvalitní terénní motocykly a čtyřkolky s malým a středním dojezdem. Díky nejlepšímu dokončení spolehlivé kvality a rozumné ceny může společnost KAYO získat vynikající konkurenční výhodu na trhu.
Zobrazit
Dětská čtyřkolka ideální od 4 let s hydraulickou zadní brzdou, jednou rychlosti vpřed, elektrickým...
27 990 Kč
skladem
Kayo 200 je koncepčně jedinečná čtyřkolka. Je navržena jako lehký užitkový model s důrazem na...
73 990 Kč
obvykle do 5 pracovních dnů
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek