servis bazar půjčovna

Seznam produktů výrobce TJD

Historie firmy TJD
Kanadská společnost TJD je předním světovým výrobcem čtyřkolkových pásů s dlouholetou tradicí. Firmu založil Kanaďan Jean Després, který společně s Nancy Perreaultovou vyvinul a začal vyrábět hliníkové sněžnice. Rámy sněžnic se do té doby vyráběly pouze ze dřeva, které však při velkých mrazech praskalo. To byl velký problém pokud sněžnice praskla někde hluboko v divočině. Po Desprésových hliníkových sněžnicích se strhla ihned velká poptávka, zejména když je začali kupovat všichni kanadští výrobci javorového sirupu. Després si své úspěšné sněžnice nechal patentovat a začal je vyrábět ve velkém, zrodila se společnost TJD Manufacturing.
Významným mezníkem v historii firmy TJD byl příchod čtyřkolek na trh

Pásy TJD X-GEN III umožňují jízdu prakticky na každém povrchu. Nezničí je bláto ani písek nebo šotolina, pásy TJD umožňují jízdu po lesních a polních cestách beze sněhu, nepoškodí se při přejíždění kořenů. S pásy TJD můžete vaši čtyřkolku bez problémů používat i v zimním období, nejen když je všude plno sněhu, ale i když už sníh v údolích už roztál.


Schválení na silnici
Kanadské pásy TJD jsou jako jedny z mála v ČR schválené pro provoz na pozemních komunikacích. Díky tomu nemusíte mít žádné obavy z postihu při občasné jízdě po silnici. S pásy TJD vám nehrozí, že byste mohli přijít o techničák ke čtyřkolce, můžete je zcela legálně používat v silničním provozu.

Zobrazit

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.