servis bazar

Doporučujeme

Partneři:

Moto cup s.r.o.

Společnost Moto cup s.r.o. vznikla v roce 2005 jako přímý dovozce a distributor značek Nolan Group s.r.o. a Michelin France. V tomto roce se stala i členem Svazu dovozců automobilů a motocyklů ČR a nechybí téměř na žádné celorepublikové výstavě Motocykl, později Motosalon. Svůj okruh zájmů rozšířila na prodej motocyklů Hyosung, Daelim a náhradních dílů pro tyto značky a dovoz čtyřkolek Sym a Jianshe. V letech 2006 – 2009 organizovala produkční pohár Hyosung GT650R Cup.

Blackheart

Značka Black Heart vznikla v roce 2006 v Olomouci. Byla založena partou rebelů, kteří se zaměřili na Punk Rock, Hot Rod, Rockabilly, Skate a Kustom Kulture scénu. Chtěli tak ukázat světu svoji pravou rebelskou tvář a jít vlastní cestou. Prioritou jejich obchodu byla originalita a kvalita, proto se začali specializovat na výběr kvalitního textilu, potisku a designů se zaměřením na punkrock a rock n roll tématiku.

Quadweb

Quadweb.cz je web společnosti Motomedia s.r.o., která provozuje trojice webů se zaměřením na motocykly, skútry a čtyřkolky. Specializuje se na jezdce sportovních čtyřkolek ATV a UTV a vytváří tak kvalitní zpravodajství ze světa čtyřkolek, které vytváří redakční tým s dlouholetými zkušenostmi.

Journeyman CZ

Journeyman vznikl v roce 1991 pod názvem Moto ORIOLI se zaměřením na prodej a kvalitní servis. Se čtyřkolkami je ve styku již od roku 1998, ale přelomovým historickým krokem bylo vítězství v zastoupení společnosti CFMOTO v roce 2006 jejíž čtyřkolky se téměř ihned staly jedničkami v prodeji na českém trhu. Díky těmto úspěchům, zejména u modelu CF Moto Gladiator, se firma Journeyman zařadila mezi TOP světové importéry a v roce 2012 si vybojovala 3. místo na setkání světových distributorů.

Modeka

Německá společnost Modeka existuje na trhu již 65 let. Od založení společnosti v 50. letech se zabývají vývojem motocyklových oděvů. Na začátku se prezentovala pod značkou "Modeka design". V 80. letech však zvolili název "Modeka".

Funkce, bezpečnost a vynikající poměr cena-výkon je vždy motto této firmy.

A.2.B Clean

Čistá okna, chromované díly a zrcátka bez šmouh, to jsou čistící utěrky A.2.B Clean, který přináší revoluční mytí bez vody. Odstraňuje mastnoty, stopy hmyzu nebo asfaltu a je také vynikající na kožené oblečení a čalounění. Dodává ošetřeným povrchům dlouhodobě čistý nový vzhled a zanechává ochranný film.  Čistící utěrky A.2.B Clean byly vyrobeny ve Francii odborníky na čištění s více jak 30-ti letými zkušenostmi.

ASP Group s.r.o.

Společnost ASP Group Distributing (ASP Group s.r.o.) je jedním z největších distributorů čtyřkolek, skútrů a příslušenství ve střední a východní Evropě. Na trzích jako je Česká republika, Slovensko, Polsko a Rumunsko je oficiálním velkoobchodním distributorem více než 26 předních světových výrobců doplňků pro čtyřkolky a motocykly. V těchto zemích jsme také výhradními dovozci značek Arctic Cat, TGB a Access Motor, kde zajištujeme distribuci čtyřkolek a náhradních dílů prostřednictvím rozsáhlé a profesionální dealerské sítě.

Motorkáři

Web motorkari.cz fungující již řadu let není jen webový časopis s obrovským archivem článků, ale slučuje motorkáře z České republiky a Slovenska a vytváří tak obrovskou motorkářskou komunitu, kde mohou sdílet své zážitky z cest, ukazovat fotky, zveřejňovat videa a předávat své zkušenosti se svými motocykly nebo motoobchody či servisy. Jak je web úspěšný a dominantní dokazuje statistika návštěvnosti, kdy tyto motorkářské stránky navštíví přes 700 000 návštěvníků.

Dr-plast

Dr. Plast nabízí komplexní služby v oblasti opravy plastů motocyklů, osobních i nákladních automobilů, ale i čtyřkolek. Dnes je zcela normální autoplasty a motoplasty opravovat, nové totiž pořídíte za výrazně vyšší cenu a čekací lhůta na díl je často v řádu týdnu.

Motormix

Motormix.cz je pestrý internetový magazín o motoristickém sportu, kde se dozvíte všechny informace o tomto odvětví. Na své si na stránkách motormixu přijdou všichni fanoušci motorek, off roadů, tuningu a nejrůznějších testů, samozřejmostí jsou i kvalitní fotografie ke každému článku. Tento web provozuje úspěšný novinář Pavel Jelínek, držitel osmi titulů pro motoristického novináře roku.

Tipmoto

Tipmoto.cz patří mezi největší a nejnavštěvovanější servery v oblasti motoinzerce.

B.I. Autoportál

B.I. Autoportál

Kluby:

Flying Shadows

Klub Flying Shadows byl založen v roce 1999 na Hlinsku, kdy se dala dohromady malá partička kamarádů.

Harley-Davidson Club Moravia

Klub Harley-Davidson Club Moravia byl založen v roce 2006, kdy byla podána žádost o registraci klubu pod názvem H-DCM. Působnost tohoto klubu je v České republice zejména na území Moravy a jeho hlavní činností je pořádání společných vyjížděk na motocyklech Harley-Davidson, pořádání klubových, národních i mezinárodních setkání majitelů motocyklů Harley-Davidson, spolupráce s ostatními organizace v České republice a v zahraničí se stejným nebo podobným předmětem činnosti a vydávání vlastních tiskovin za účelem vzájemné informovanosti všech členů.

Kiliangang

Spolek Motoklub Drnovice, z.s. je dobrovolným, nevládním, neziskovým svazkem občanů, v němž se spolčili příznivci motocyklů. Zájmem spolku je přiblížit široké veřejnosti svět motocyklů a motorkářů a souvisejících aktivit, zejména organizování společenských, sportovních a kulturních akcí, směřujících ke společenskému vyžití členů spolku. 
Základním účelem spolku je podpora zájmu veřejnosti a mládeže o motorismus a s ním spojené aktivity jako motorkářská kultura, sport a turistika.

Akce:

Eurobikefest

Euro bike fest je největší motorkářský festival svého druhu v ČR, který se každoročně koná v rekreačním středisku ATC Merkur v Pasohlávkách. Nabitý program Vám nabízí moře zábavy a každý si zde přijde na své. Můžete zde vidět motocykly všech typů, od chopperů až po silniční speciály, na své si přijdou fanoušci dobré muziky a nevšedních adrenalinových sportů. K vidění tady budou stovky motorek všech značek a desítky ratrodů - podomácku vytuněných amerických vozů.

Kanálová stoka

Kanálová stoka je mezinárodní motorkářský sraz pořádaný každoročně v Holubicích u Brna. Těšit se zde můžete na živé kapely, netradiční soutěže, vyhlídkové lety vrtulníkem, auto i moto veterány, ohňostroj, bazény, strip a samozřejmě nesmí chybět společná vyjížďka.

Nežij vteřinou

Nežij vteřinou je preventivní akce pořádaná již několik let Policií ČR v areálu Sloupsko-šosůvských jeskyní v Moravském krasu. V rámci této akce máte možnost vidět ukázky Motoškoly Masarykova okruhu, ptát se odborníků jaké doplňky a úpravy strojů jsou vhodné nebo si odnést autogram od jezdce MotoGP Karla Abraháma. Toto a mnoho dalšího naleznete na této akci, která je pořádána z důvodu zvýšení bezpečnosti a prevence chyb na pozemních komunikacích.