servis bazar půjčovna

Seznam produktů výrobce Thomar

ThoMar OHG se specializuje na výrobu a obchodování s desikanty všeho druhu. ThoMar má 20 let zkušeností v této oblasti a dodávky v celé Evropě prioritou přímo a distribuční odvětví. Pro individuální požadavky na ochranu proti vlhkosti a korozi ThoMar nabízí řešení na míru. 
Ať už velkých nebo malých podniků, nových či stávajících zákazníků: Spokojenost zákazníka je vždy nejvyšší vodítkem společnost. ThoMar působivou rychlost, flexibilitu a v neposlední řadě o nejvyšší jakost výrobků, Made in Germany. 


Zřízení, vedení a tým1999 ThoMar založili bratři Thomas a Martin Möller. První slabiky jména dát název společnosti. Bratři pocházejí z nativního Lütau a výrobní provoz je na soukromém pozemku. 

společnosti Thomas Möller od roku 1993 s desikanty a má 1995 postavil první výrobu v Lütau. V roce 1999 se rozhodl spolu se svým bratrem, aby našel ThoMar OHG. 

Vzhledem k tomu, ThoMar neustále roste a udělal jméno v průmyslu. Celý tým ThoMar nyní se skládá z více než 20 vysoce motivované zaměstnance, kteří mají obrovské zkušenosti v mnoha různých oblastech. 

Zobrazit
Odvlhčovací polštářky na motorku proti korozi a vlhkosti Air-Dry
560 Kč
externí sklad - u Vás za 7-14 dnů
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky