servis bazar půjčovna

Pronájem dodávky

Připravili jsme pro vás službu - Pronájem dodávky

Potřebujete přepravit jakýkoliv náklad a nemáte k dispozici dostatečně prostorný automobil? Motobazar MTT v Brně Vám pomůže tuto nesnáz spolehlivě a rychle vyřešit. K pronájmu nabízíme dodávku Citroen Jumper, která hravě přepraví 10 kubíků nákladu nebo 4 motocykly.

Spolehlivý pronájem

Bezpečná jízda a časová spolehlivost je pro nás samozřejmostí. Chceme, aby se naši zákazníci přepravovali s jistotou a byli spokojeni, proto dbáme napravidelné servisní revize pronajímané dodávky.

ODPOČIŇTE SI, PŘEPRAVU NÁKLADU ZAJISTÍME ZA VÁS

V ceně pronájmu dodávky jsou zahrnuty i služby zkušeného řidiče, který bezpečně odveze Vás i Váš náklad na určené místo.

Dodávku si můžete pronajmout nejen na přepravu nákladu v Brně a jeho okolí, ale po celé České republice. Rádi Vám vyjdeme vstříc i v případech, kdy dojde k nečekaným poruchám Vašeho motocyklu v zahraničí (v rámci Evropy).

VÝHODY PŮJČENÍ DODÁVKY

Stěhujete se a potřebujete odvézt nábytek? Jedete na motocyklové závody a nemáte jak přepravit Váš stroj? Potřebujete odtah motorky do servisu? My Vám zajistíme spolehlivou přepravu. Z místa i do místa, které si sami určíte.

Pronájem dodávky o nákladové kapacitě 10 kubíků, s přídavným vozíkem je možné odvézt až 4 motocykly.

K pronájmu nabízíme spolehlivou dodávku, která prochází pravidelným servisem a každodenní údržbou.

Neplatíte žádné příplatky za dálniční známku pro ČR, naše dodávka ji má.

V ceně jsou zahrnuty služby zkušeného řidiče, který Vám pomůže s nákladem a odveze Vás na určené místo, zatímco Vy budete odpočívat. Nemusíte se trápit, jestli si dáte při stěhování nebo po závodech nějaký ten alkohol.

U nás neplatíte za dny, ale za kilometry a hodiny.

CENÍK A REZERVACE

Cena pronájmu dodávky se odvíjí od počtu najetých kilometrů a od počtu hodin, po které máte dodávku k dispozici.

10,- Kč/ 1 km a 200,- Kč/ 1 hodina

Pronájem dodávky můžete uskutečnit na telefonním čísle

+420 775 089 029

na kterém zároveň rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Rezervaci je možné uskutečnit také osobně v našem motoshopu v Brně (Dukelská třída 103).