servis bazar půjčovna

O nás

Vítejte na stránkách společnosti MTT. V našem motoshopu a e-shopu nabízíme motodoplňky značek Louis, Modeka, LS2, Shield, Cycle Spirit,Highway1, Held a mnoho dalších. Kamennou prodejnu naleznete v Brně na ulici Gargulákova 34. V e-shopu je možné nakupovat s registrací i bez registrace. Další možností je objednávka zboží přímo z katalogu Louis, který je k dispozici u nás v obchodě.
 
V Brně máme velký motoshop o rozloze 390 m², kde je na jedné ploše prodej nových čtyřkolek značky CFMOTO a POLARIS, motorek a skútrů. Pak i prodej všech doplňků na motorku a vybavení pro jezdce. Součástí všeho i plně vybavený profesionální motoservis. Na trhu jsme již patnáct let, kde máme zaběhnutou klientelu a dostatek zkušeností jak s prodejem, tak i se servisem.


Základ našeho sortimentu tvoří kožené a textilní moto oblečení. Dále v motoshopu nemůžou chybět přilby, rukavice do nepohody a další...
 
Jako kamenný obchod v Brně a online e-shop fungujeme od roku 2002, od roku 2007 jsme se rozšířili o servis motocyklů a pneuservis pro motocykly. Před několika lety jsme pro Vás získali zastoupení čtyřkolek a UTV firmy CFMOTO a Polaris, kde jsou samozřejmostí též kompletní služby servisu.
 
Fungujeme jak pro maloobchod pro koncové zákazníky, tak jako velkoobchod na zboží jehož máme zastoupení ať už obchodní či výhradní. Jako obchodní zboží velkoobchodu partnerům nabízíme kvalitní zboží Louis, obuv pro motocyklové sporty Gaerne a výhradně nabízíme chrániče pod italskou značkou Tryonic a funkční prádlo, kukly, nákrčníky pod českou značkou Shield, která se vyznačuje i českou výrobou.
Kromě motoshopu u nás najdete také motobazar s největší prodejní plochou nejen v Brně a prodejnu čtyřkolek.

Skútry Piaggio obdivuji již od mládí a zejména modelovou řadu Vespa, která je i moje srdcovka. Firma MTT Brno je i majitel internetové domény www.skutrybrno.cz, která je přesměrovaná na náš hlavní e-shop www.mtt-brno.cz. Skútry prodáváme jak na kamenné prodejně, tak i přes e-shop, stejně jako třeba čtyřkolky.
Zde můžete mrknout na video o MTT: MTT video

Údaje zapsané v obchodním rejstříku:

MTT s.r.o.

  • IČ: 292 46 393

  • DIČ: CZ 292 46 393

  • Provozovna: Gargulákova 34, Brno, 614 00

  • Sídlo: Čejkovická 13, Brno 628 00

  • Výpis z obchodního rejstříku, vedeného

  • Krajským soudem v Brně

  • oddíl C, vložka 68187

Bankovní spojení:

  • 115-809860267/0100, KB Brno